CWR29FC685KCCB\TR
MFR.Part #
CWR29FC685KCCB\TR
JLCPCB Part #
C7238276
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 2.2Ω 6.8uF ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors