CWR29FC475JBDC
MFR.Part #
CWR29FC475JBDC
JLCPCB Part #
C5613526
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10V 1uA 4.7uF ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors