CWR11DK106JBB
MFR.Part #
CWR11DK106JBB
JLCPCB Part #
C5641813
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5Ω 600nA 6V ±5% 1210 Tantalum Capacitors