CWR29HC106JCDC
MFR.Part #
CWR29HC106JCDC
JLCPCB Part #
C6549505
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 2Ω ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors