CWR29FC106KCDZ
MFR.Part #
CWR29FC106KCDZ
JLCPCB Part #
C6549183
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 10V 10uF 1uA ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors