CWR29HC106KCDZ
MFR.Part #
CWR29HC106KCDZ
JLCPCB Part #
C7126311
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 2Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors