CWR29DK336KCEB\TR
MFR.Part #
CWR29DK336KCEB\TR
JLCPCB Part #
C5643545
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 2uA 33uF 6V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors