TBJD226K035CRSZ0H00
MFR.Part #
TBJD226K035CRSZ0H00
JLCPCB Part #
C6552201
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 7.7uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors