CWR29DC336KCEC\TR
MFR.Part #
CWR29DC336KCEC\TR
JLCPCB Part #
C7238141
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 2uA 33uF 6V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors