CWR29JC106JBEA
MFR.Part #
CWR29JC106JBEA
JLCPCB Part #
C5982797
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10uF 20V 2uA ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors