CWR29JH106KBEA
MFR.Part #
CWR29JH106KBEA
JLCPCB Part #
C5644253
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10uF 20V 2uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors