CWR19JC106JBEA
MFR.Part #
CWR19JC106JBEA
JLCPCB Part #
C7125917
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 2uA 5Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors