TAZA105J020CBSZ0000
MFR.Part #
TAZA105J020CBSZ0000
JLCPCB Part #
C6278721
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 1uA 1uF 20V ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors