CWR19HC106KCEB
MFR.Part #
CWR19HC106KCEB
JLCPCB Part #
C7125844
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors