TBJE476K035CBLB0H00
MFR.Part #
TBJE476K035CBLB0H00
JLCPCB Part #
C5980994
Description
-55℃~+125℃ 16.5uA 250mΩ 35V 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors