CWR09HB475KBB
MFR.Part #
CWR09HB475KBB
JLCPCB Part #
C5977781
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 4Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS