CWR19FK156KBDB\TR
MFR.Part #
CWR19FK156KBDB\TR
JLCPCB Part #
C6548497
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 1uA 4Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors