CWR29MC105KCDB\TR
MFR.Part #
CWR29MC105KCDB\TR
JLCPCB Part #
C6550182
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 2.2Ω 35V ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors