CWR15FK474KCLB
MFR.Part #
CWR15FK474KCLB
JLCPCB Part #
C5609433
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 12Ω 470nF 500nA ±10% 0603 Tantalum Capacitors