TACL335M010RTA
MFR.Part #
TACL335M010RTA
JLCPCB Part #
C5954495
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 7.5Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS