CWR15FK335KCRZ
MFR.Part #
CWR15FK335KCRZ
JLCPCB Part #
C6893335
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 500nA 6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors