TAJP224M050RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJP224M050RNJ
JLCPCB Part #
C7062193
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 17Ω 220nF 500nA 50V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS