CWR15FK225KCLA
MFR.Part #
CWR15FK225KCLA
JLCPCB Part #
C6543350
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 2.2uF 500nA ±10% 0603 Tantalum Capacitors