CWR15FK225KBLA\TR
MFR.Part #
CWR15FK225KBLA\TR
JLCPCB Part #
C5586582
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 2.2uF 500nA ±10% 0603 Tantalum Capacitors