CWR15FK106KBRC\TR
MFR.Part #
CWR15FK106KBRC\TR
JLCPCB Part #
C6495031
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors