CWR15FK106JBRC\TR
MFR.Part #
CWR15FK106JBRC\TR
JLCPCB Part #
C5642858
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 6Ω ±5% 0805 Tantalum Capacitors