CWR19FC156KBDZ
MFR.Part #
CWR19FC156KBDZ
JLCPCB Part #
C5642979
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 1uA 4Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors