CWR15DK336KCAC\TR
MFR.Part #
CWR15DK336KCAC\TR
JLCPCB Part #
C7237748
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2uA 33uF 6V 6Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors