TCJB227M002R0070E
MFR.Part #
TCJB227M002R0070E
JLCPCB Part #
C2158888
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 220uF 55uA 600mA@100kHz 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS