T491A475K025AT2478
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A475K025AT2478
JLCPCB Part #
C1956757
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 6Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS