CWR11NB105KBC
MFR.Part #
CWR11NB105KBC
JLCPCB Part #
C7237660
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 500nA 50V 6Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS