TAJC105K050TNJ
MFR.Part #
TAJC105K050TNJ
JLCPCB Part #
C5975654
Description
-55℃~+125℃ 1uF 5.5Ω 500nA 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS