CWR29HB685KCEC\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29HB685KCEC\W
JLCPCB Part #
C6168204
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 6.8uF 900mΩ ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS