CWR11KH225KCA\TR
MFR.Part #
CWR11KH225KCA\TR
JLCPCB Part #
C5586103
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω 600nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors