TACL225K010XTA
MFR.Part #
TACL225K010XTA
JLCPCB Part #
C1955698
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 7.5Ω ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS