CWR11FK156KBC
MFR.Part #
CWR11FK156KBC
JLCPCB Part #
C5978563
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors