CWR11KH106KB\TR
MFR.Part #
CWR11KH106KB\TR
JLCPCB Part #
C5608904
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors