CWR11KC474KCA\TR
MFR.Part #
CWR11KC474KCA\TR
JLCPCB Part #
C5608880
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 25V 470nF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors