TPSA225K020T3000
MFR.Part #
TPSA225K020T3000
JLCPCB Part #
C7125609
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS