CWR11KC334KCA\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11KC334KCA\TR
JLCPCB Part #
C5608874
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 25V 330nF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors