CWR11JH156MB\TR
MFR.Part #
CWR11JH156MB\TR
JLCPCB Part #
C7238447
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15uF 20V 3uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors