T520D227M006ATE018
MFR.Part #
T520D227M006ATE018
JLCPCB Part #
C2159141
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 220uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS