CWR11JB475KBA
MFR.Part #
CWR11JB475KBA
JLCPCB Part #
C6494580
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uA 20V 3Ω 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS