T491C226M025ATZ1547280
MFR.Part #
T491C226M025ATZ1547280
JLCPCB Part #
C4982230
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 22uF 25V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS