TAJB105K050TNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJB105K050TNJ
JLCPCB Part #
C5793637
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 500nA 50V 7Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS