CWR11FB336JB\TR
MFR.Part #
CWR11FB336JB\TR
JLCPCB Part #
C7120304
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 10V 3.3uA 33uF ±5% 2917 Tantalum Capacitors ROHS