TAZX156K035LBSB0824
MFR.Part #
TAZX156K035LBSB0824
JLCPCB Part #
C6329096
Package
2721
Description
-55℃~+125℃ 15uF 190mΩ@100kHz 35V ±10% 2721 Tantalum Capacitors