CWR11DH686KA
MFR.Part #
CWR11DH686KA
JLCPCB Part #
C5609730
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 4.3uA 68uF 6V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors