TBJA475K010CRSC0024
MFR.Part #
TBJA475K010CRSC0024
JLCPCB Part #
C6279810
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 470nA 5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors