CKR04BX473KM
MFR.Part #
CKR04BX473KM
JLCPCB Part #
C1138485
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
47nF 5.08mm 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded